Bērnu atrakcijas & pieskatīšana

Par bērnu pieskatīšanu

Mums ir svarīga drošība un labsajūta- lai bērniem būtu interesanti un vecākiem mierīgs prāts un, kas vēl svarīgāk, mirklis atelpas. Šī būs piemērota vieta gan ikdienas izklaidei, gan lielām svinībām, kur sanākt draugiem un nosvinēt lielisku dzimšanas dienu, izlaidumu vai citus nozīmīgus notikumus!

Cena stundā  4.50 eiro iekļauta kafija, tēja cik vēlaties !

Uzsvars tiek likts uz to, ka, ka bērns tiek pieskatīts vecāku uzraudzībā.

Ir iekārtota virtuve.

Pirmsskolas vecuma bērnu īslaicīgie pieskatīšanas centri ir alternatīva bērnudārzam. Šo centru pakalpojumu iespējams izmantot ģimenēm, kurām brīvu vietu bērnudārzā nākas gaidīt ilgi, māmiņām, kuras ar mazuli dzīvo mājās, kuru bērniem grūti iedzīvoties bērnudārzā.

Labs risinājums vecākiem, kuru bērni nav tikuši bērnudārzā. Var atvest savu bērnu uz dažām stundām. Pirmsskolas vecuma bērniem centrs ir alternatīva bērnudārzam, lai bērns sekmīgi veidotu saskarsmi ar citiem bērniem un apgūtu jaunas iemaņas.

Mūsu uzdevums ir lai bērnam centrā pavadītais laiks paiet pēc iespējas interesantāk, sekmēt bērna vēlmes darboties ar dažādiem materiāliem kas veicina- iztēli, uztveri, domāšanu, fantāziju un vingrina un nostiprina rokas sīku muskulatūru, praktiskā darbībā.

Piedāvājums

Atvērts katru dienu.

Piedāvājums no 9:00-12:00

€4.50 / h kafija, tēja iekļauta cenā (Cenā ir iekļauts PVN)

  • Nodarbību istabas ir iekārtotas  telpās un dažādam attistošam rotaļlietām atbilstoši bērnu vecumam
  • Mazuļu pieskatīšanas istabas ir iekārtotas ar mājīgām mēbelēm, rotaļlietām atbilstoši vecumam, lai mazulis, kurš vēl nav sagaidījis vietu pirmskolas sagatavošanas mācību iestādē, sekmīgi veidotu saskarsmi ar citiem bērniem un apgūtu jaunas iemaņas un pareizi attīstītos.

Atsauksmes

Sazināties

Tālrunis

Administrācija +371 26 361 188
Mākslinieks +371 26 100 544

Adrese

Peldu iela 35A, Liepāja, LV-3401

Rekvizīti

LEJKANNA SIA
Reg. nr.: LV42103101785
Banka : AS Swedbank,
Konta nr. LV33HABA0551047501778
SWIFT kods: HABALV22
Jur. Adrese: Daugavas iela 4-21, Liepāja, LV-3407, Latvija