Bērnu pieskatīšana

Par bērnu pieskatīšanu

Īslaicīgais bērnu pieskatīšanas un attīstības centrs ir paredzēts bērniem vecumā no 2 gadiem. Uzsvars tiek likts uz to, ka, ka bērns tiek pieskatīts darba laikā līdz 4 stundām. Pieskatīšanas laikā bērniem tiks piedāvāti dažādi izglītojošie pasākumi, izvērtējot katra bērna individuālas vajadzības un spējas.

Par bērnu centru

Pirmsskolas vecuma bērnu īslaicīgie pieskatīšanas centri ir alternatīva bērnudārzam. Šo centru pakalpojumu iespējams izmantot ģimenēm, kurām brīvu vietu bērnudārzā nākas gaidīt ilgi, māmiņām, kuras ar mazuli dzīvo mājās, kuru bērniem grūti iedzīvoties bērnudārzā.

Labs risinājums vecākiem, kuru bērni nav tikuši bērnudārzā. Var atvest savu bērnu uz dažām stundām uz centru un mierīgi darīt savus darbus. Pirmsskolas vecuma bērniem centrs ir alternatīva bērnudārzam, lai bērns sekmīgi veidotu saskarsmi ar citiem bērniem un apgūtu jaunas iemaņas. Šo centru pakalpojumu iespējams izmantot ģimenēm, kurām brīvu vietu bērnudārzā nākas gaidīt ilgi, māmiņām, kuras ar bērnu dzīvo mājās, vai bērniem kam ir grūtības iedzīvoties bērnudārzā.

Bērnu centra tiks organizētas radošas nodarbības, kurā ciešā pedagoga un bērna mijiedarbībā tiek apgūta jauna informācija, tiek attīstītas jaunas prasmes un iemaņas. Liela izēvelē dažādu materiālu, pedagogi izmanto dažādas darba metodes, lai bērnus ieinteresētu un motivētu darboties. Nodarbības tiek pasniegtas gan latviešu valodā, gan krievu, gan bilingvāli.

Mūsu uzdevums ir lai bērnam centrā pavadītais laiks paiet pēc iespējas interesantāk, sekmēt bērna vēlmes darboties ar dažādiem materiāliem kas veicina- iztēli, uztveri, domāšanu, fantāziju un vingrina un nostiprina rokas sīku muskulatūru, praktiskā darbībā.

Piedāvājums

Darbdienu piedāvājums

Darba dienas piedāvājums : pirmdiena, otrdiena, trešdiena, ceturtdiena no plkst. 8.00-18.00

€3 / stundā (Cenā ir iekļauts PVN)

  • Nodarbību istabas ir iekārtotas gaišas telpās un dažādam attistošam rotaļlietām atbilstoši bērnu vecumam
  • Mazuļu pieskatīšanas istabas ir iekārtotas ar mājīgām mēbelēm, rotaļlietām atbilstoši vecumam, lai mazulis, kurš vēl nav sagaidījis vietu pirmskolas sagatavošanas mācību iestādē, sekmīgi veidotu saskarsmi ar citiem bērniem un apgūtu jaunas iemaņas un pareizi attīstītos
  • Profesionālas, pieredzējušas auklītes, kurām Jūs varat uzticēties
  • Tematiskās nodarbības vada profesionāli pasniedzēji

Atsauksmes

Sazināties

Tālrunis

Administrācija +371 26 361 188
Vadītājs +371 28 691 188
Mākslinieks +371 26 100 544

Adrese

Peldu iela 35A, Liepāja, LV-3401

Rekvizīti

LEJKANNA SIA
Reg. nr.: LV42103101785
Banka : AS Swedbank,
Konta nr. LV33HABA0551047501778
SWIFT kods: HABALV22
Jur. Adrese: Daugavas iela 4-21, Liepāja, LV-3407, Latvija